Dijital Reklam Yönetimi

rankZup ile ihtiyacınız olan Google Ads, Instagram ve Facebook Ads reklam yönetimi

Google Reklamları

Aramalarla başlangıç yapın, dönüşümlerle sonuçlandırın.
Google'ın geniş reklam ağı ile müşteri kitlenize ulaşalım.

Instagram Reklamları

Instagram Ads ile doğru kitleye, doğru içerikle ve doğru zamanda ulaşarak marka bilinirliğinizi artıralım.

Facebook Reklamları

Facebook Ads ile markanızı geniş kitlelere duyuralım, hedef kitlenize ulaşalım ve daha fazla satış yapın.

+10

Kişilik güçlü ekip

+100

Tamamlanan proje

+50

Şirket bize güveniyor

Google Ads, Instagram Ads ve Facebook Ads ile hedef kitlenize doğrudan ulaşın.

Dijital Reklam Yönetimi ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Dijital reklam yönetimi , reklam kampanyalarının etkisini ölçme ve optimize etme yaklaşımıdır. Sadece reklam gösterimleri veya tıklamaları için değil, gerçek dönüşümler (satın alma, form doldurma, üyelik vb.) için ödeme yapılır. Bu yaklaşım, reklam bütçenizin en iyi şekilde kullanılmasını sağlar.

Hayır. Google Ads, Arama Ağı reklamlarının yanı sıra Görüntülü Reklam Ağı, YouTube ve mobil uygulama reklamları gibi farklı reklam çözümleri de sunar. Böylece markanızı farklı platformlarda ve formatlarda tanıtarak geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

Her platform, kullanıcı kitlesi, reklam formatları ve hedefleme seçenekleri açısından farklılık gösterir. Google Ads, kullanıcıların arama sorgularına dayalı reklamlar sunarken, Instagram ve Facebook görsel içerik ve sosyal etkileşim odaklıdır. İdeal strateji, hedef kitlenize ve marka hedeflerinize bağlı olarak seçilir.

Bütçenizi belirlerken hedefleriniz, endüstrinizdeki rekabet ve anahtar kelime maliyetleri gibi faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Rankzup olarak, size en uygun bütçeyi ve stratejiyi önermek için detaylı bir analiz sunuyoruz.

Evet, farklar vardır. Her ne kadar her iki platform da Facebook Inc. bünyesinde olsa da, kullanıcı demografisi, içerik tüketimi ve etkileşim oranları farklılık gösterir. Instagram daha görsel odaklıdır ve genç bir kitleye hitap ederken, Facebook geniş bir yaş aralığına sahip kullanıcılara ulaşmanızı sağlar.

Evet, Rankzup olarak sadece reklam kampanyalarınızı yönetmekle kalmıyoruz. Profesyonel içerik üreticilerimiz ve grafik tasarımcılarımızla, etkileyici ve dönüşüm odaklı reklam metinleri ve görselleri oluşturarak kampanyalarınızın başarısını maksimize ediyoruz.