AnasayfaSEO Ajansı

Mersin SEO Ajansı (SEO Danışmanlığı ve Hizmeti)

Teknik SEO Danışmanlığı

Arama motorlarının işletmenizi en sağlıklı tarayıp tanıyabilmesi için teknik geliştirmeler yaparız.

Uluslararası SEO Danışmanlığı

İşletmenizin global pazarlarda daha fazla görünür olabilmesi için stratejiler geliştiririz.

İçerik Pazarlama Danışmanlığı

Kullanıcı kitlenizin yaptığı tüm aramalarda görünür olabilmek için içerik stratejisi geliştiririz.

+10

Kişilik güçlü ekip

+100

Tamamlanan proje

+75

Şirket bize güvendi

%100

Başarılı SEO stratejisi

başarı hikayelerimiz

proteinocean.com SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %2115 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 101’den 2.824’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 279’dan 8.092’ye yükseldi.

posta.com.tr SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %117 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 20.838’den 42.789’a yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 91.956’dan 160.060’a yükseldi.

kolaykampus.com SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %1965 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 3’den 1058’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 11’den 3.228’e yükseldi.

sportstyle.com.tr SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %342 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 17’den 136’ya yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 100’den 963’e yükseldi.

İşletmenizi arama motorlarında daha fazla görünür yapalım

Diğer SEO Hizmetlerimiz

Mersin SEO Ajansı (SEO Danışmanlığı ve Hizmeti)

Mersin SEO danışmanlığı ürünümüz, Mersin bölgesinde faaliyet gösteren şirketlerin internet sitesi arama motorlarında daha yüksek sıralamalar elde etmelerine yardımcı olmak için tasarlandı. Bu ürün sayesinde, Mersin bölgesinde faaliyet gösteren şirketlerin internet siteleri arama motorlarında daha yüksek sıralamalar elde etmelerine yardımcı olmak için çeşitli SEO tekniklerini kullanıyoruz. Bu teknikler arasında anahtar kelime araştırması, içerik oluşturma, backlink oluşturma ve hızlı yükleme hızı gibi faktörler yer almaktadır. Ayrıca, internet sitelerinin kullanım dostu ve mobil cihazlarda da iyi çalışabilen bir tasarıma sahip olmalarını sağlıyoruz. Böylece, Mersin bölgesinde faaliyet gösteren şirketlerin internet siteleri arama motorlarında daha yüksek sıralamalar elde etmelerine yardımcı olurken, aynı zamanda ziyaretçilerin internet sitelerine daha kolay ulaşmalarını ve daha iyi bir deneyim yaşamalarını da sağlıyoruz.

Mersin SEO ajansı; farklı alanlarda hizmet sunan ya da ürün satışı yapan firmaların web sitelerinin Google başarısını artırır. Milyarlarca kullanıcısı olan Google’da yer almak dijital pazarlama başarısı elde etmek isteyen firmalar için bir gerekliliktir.

Mersin SEO ajansı olarak bir web sitesinin SEO anlamında başarı elde etmesi için gereken tüm özelliklere sahip olmasını amaçlamaktayız. Bunun için çalışmalarımızı hem site içi hem de site dışı olacak şekilde yönetmekteyiz. Rankzup SEO uzmanları daha önce defalarca yaptıkları çalışmaların kattığı deneyim sayesinde tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlar.

Yapılması planlanan işlemlerden önce siteniz incelenir. Ardından kapsamlı bir rakip analizi de yapılır. Bu sayede rakiplerinizin SERP sıralamasının üzerine çıkmanız amaçlanır. Öte yandan her zaman üst sırada yer alabilmeniz için uzun vadeli bir çalışma planlanır. Uzun soluklu çalışma neticesinde hem sıralamanız kolay kolay düşmez hem de ziyaretçi trafiğiniz düzenli olarak artar.

Mersin SEO Hizmeti

Mersin SEO hizmeti, web siteleri için kapsamlı bir hizmet sunar. Her site için ortak olan çalışmalardan biri içerik zenginliğinin sağlanmasıdır. Eğer sitenize daha önceden eklenen içerikler varsa bunlar güncel, özgün bir yapıya kavuşturulmalıdır. İçeriklerde hizmetinize, sektörünüze uygun anahtar kelimeler kullanılır.

Mersin SEO hizmeti ile link inşası da gerçekleştirilir. Sayfalar arasında yapılacak linklemeler sayesinde ziyaretçilerinizin sitenizde geçirdiği vakit artar. Bir ziyaretçiyi sayfada tutmanın en iyi yolu onun beğenisine uygun detaylarla bezeli bir site yapmaktır.

Bu durum SEO anlamında da ciddi fayda sağlar. Rankzup sitenizin tasarım yönünden eksikliklerini de tespit eder. Böylece hangi alanlarda ziyaretçi trafiğini artıracak değişiklikler yapılması gerektiği belirlenir.

Önemli konulardan biri de URL yapılarının düzenlenmesidir. URL’ler üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadığınız takdirde anlamsız harf, rakam ve semboller ortaya çıkar. Bu nedenle URL yapısı anlamlı anahtar kelimeler içerecek şekilde düzenlenmelidir.

Mersin SEO ajansı olarak site hızınızın artırılması konusunda da çalışmalar yürütmekteyiz. Sitenizin hızını olumsuz etkileyen unsurlar belirlendikten sonra gerekli düzenlemeler yapılır. Görsellerin boyutlandırılması, hatalı sayfaların ayıklanması gibi çalışmalar bu kapsamda değerlendirilebilir.

Mersin SEO Hizmeti

Mersin SEO firmaları arasında gerçekten beklentilerinizi gerçekleştirecek bir seçenek arıyorsanız Rankzup sizin için en doğru adrestir. Sitenizle ilgili gerekli SEO düzenlemelerini gerçekleştiren ekibimiz, site dışı çalışmalarda da son derece başarılıdır.

Mersin SEO firmaları arasında lider konumunu hiçbir zaman kaybetmeyen firmamız, site dışı çalışmalar kapsamında backlink alımı yapar. Sitenizi en iyi temsil edecek internet sayfalarından link alımı yapılarak trafiğiniz artırılır. Bu sayfalar bazen yerel gazeteler bazen ulusal gazeteler olabilir. Sizi en iyi şekilde ifade edecek bir backlink yazısı ile hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tanıtma fırsatınız da olur.

SEO Kapsamında Sunulan Hizmetler

Mersin SEO kapsamında sunulan hizmetler arasında altyapınızın analiz edilmesi de vardır. SSL sertifikası SEO açısından önemli bir detaydır. SSL sertifikanız yoksa bu konuda site ziyaretçileriniz de bilgilendirilir. Sitenizin güvenli olmadığı konusunda uyarı alan ziyaretçiler, sayfanızda gezinti yapmak noktasında kararsız kalır. Bu nedenle SSL sertifikasının bir an önce edinilmesi gerekir.

E-ticaret siteleri için özel bir SEO çalışması yapılması şarttır. Bu tür sitelerde güvenliğe en yüksek seviyede önem vermek gerekir. Aynı zamanda site düzeni, üyelik sistemi ve daha pek çok detaya da dikkat edilmesi gerekir. Ürün görselleri farklı açılardan çekilmelidir. Bunun yanı sıra ürün açıklamaları da kapsamlı şekilde verilmelidir. Mersin SEO ajansı arayışınızı Rankzup ile sonlandırarak en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Dijital mecralarda görünür olmaya hazır mısınız?

Dijital pazarlamanın her aşamasında yanınızdayız.

Open chat
rankZup.com
Merhaba, size yardımcı olabilmemiz için işletmenizi veya websitenizi bizimle paylaşır mısınız?
İşletmenizi ve sektörünüzü inceleyip daha etkili dönüşler yapabiliriz.