AnasayfaSEO Ajansı

Kayseri SEO Ajansı (SEO Danışmanlığı ve Hizmeti)

Teknik SEO Danışmanlığı

Arama motorlarının işletmenizi en sağlıklı tarayıp tanıyabilmesi için teknik geliştirmeler yaparız.

Uluslararası SEO Danışmanlığı

İşletmenizin global pazarlarda daha fazla görünür olabilmesi için stratejiler geliştiririz.

İçerik Pazarlama Danışmanlığı

Kullanıcı kitlenizin yaptığı tüm aramalarda görünür olabilmek için içerik stratejisi geliştiririz.

+10

Kişilik güçlü ekip

+100

Tamamlanan proje

+75

Şirket bize güvendi

%100

Başarılı SEO stratejisi

başarı hikayelerimiz

proteinocean.com SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %2115 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 101’den 2.824’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 279’dan 8.092’ye yükseldi.

posta.com.tr SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %117 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 20.838’den 42.789’a yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 91.956’dan 160.060’a yükseldi.

kolaykampus.com SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %1965 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 3’den 1058’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 11’den 3.228’e yükseldi.

sportstyle.com.tr SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %342 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 17’den 136’ya yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 100’den 963’e yükseldi.

İşletmenizi arama motorlarında daha fazla görünür yapalım

Diğer SEO Hizmetlerimiz

Kayseri SEO Ajansı (SEO Danışmanlığı ve Hizmeti)

Kayseri SEO danışmanlığı ürünü, Kayseri’de faaliyet gösteren şirketlerin web sitelerinin arama motorlarında daha iyi görünür hale gelmelerine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu ürün, arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetlerini kapsar ve müşterilerimize anahtar kelime araştırması, metin içeriği oluşturma, bağlantı kurma gibi çalışmaları gerçekleştirir. Kayseri SEO danışmanlığı ürünümüz, Kayseri’de faaliyet gösteren tüm şirketler için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak, özellikle Kayseri’de hizmet veya ürün satışı yapan şirketlerin web sitelerinin arama motorlarında daha iyi görünür olmalarını hedefleyen müşterilerimiz için bu ürün en uygun seçenek olacaktır. Kayseri SEO danışmanlığı ürünümüz, profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla sürekli olarak güncellenir. Ayrıca, müşterilerimizin beklentilerine uygun çalışmalar yapılarak, hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluruz. Bu ürünle ilgili özelliklerimiz arasında, etkili ve uygun fiyatlı hizmetler, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ve yüksek başarı oranları bulunur. Kayseri SEO ajansı olarak hizmet veren firmamız, referansları ve profesyonel ekibi ile ön plana çıkar. SEO, işini büyütmek isteyen firmalar ve web sitesini daha fazla kişiye tanıtmak isteyenler için son derece önemli bir hizmettir. Rankzup olarak SEO konusunda sahip olduğumuz deneyimi sitenizi yansıtmaktayız. Kayseri SEO ajansı firmamız, size bütçenize ve beklentilerinize göre en uygun desteği sağlar. Site içi ve dışı olarak gerçekleştirilen çalışmalar sırasında profesyonel bir analiz de yapılır. Rankzup olarak süreci takip ederek gerekli durumlarda strateji değişikliği de yapmaktayız. İlk etapta sitenizin mevcut durumunun denetlenmesi gerekir. Bu sayede eksiklikler kolay bir şekilde tespit edilir. Uzun zamandır güncellenmeyen sayfalar sıralamada oldukça geride kalır. Yapılması gereken bir an önce teknik altyapının güçlendirilmesi ve ardından içerik çalışmalarının başlatılmasıdır.

Kayseri SEO Ajansı

Kayseri SEO uzmanı arayışında olan firmalar, ilk önce referans sorgulaması yapmalıdır. Başarılı referansları olmayan firmalarla çalıştığınız için birtakım sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Bunu önlemek için hemen firma seçiminizi Rankzup olarak değiştirmelisiniz. Uzmanlarımız siteniz için planlı bir içerik çalışması gerçekleştirir. Bunun dışında URL yapılandırması, hata veren sayfaların ayıklanması, haritalandırma gibi farklı çalışmalar da yürütülür. Otomatik olarak atanan URL’ler, SEO açısından uygun değildir. Bunun yerine uygun anahtar kelimeler kullanılarak yeni URL’ler oluşturulmalıdır. Site haritalandırması kolay index alabilmeniz için önemlidir. Google, haritalandırması yapılmış sayfaları daha hızlı bir şekilde tarar. Öte yandan 404 hatası veren sayfalara ilişkin problemleri de gidermelisiniz. Bu sayede her sayfanız sorunsuz bir şekilde açılır ve ziyaretçileriniz erişmek istedikleri sayfalara girer.

Kayseri SEO Danışmanlığı

Kayseri SEO hizmetleri kapsamında site içi linkleme işlemi de gerçekleştirilir. Ziyaretçilerin tek bir sayfa ile sınırlı kalmadan tüm sayfalarda gezebilmesi için linkleme yapılmalıdır. Bir sayfada en az 3-4 adet link vererek tüm siteniz için ziyaretçi trafiğini artırabilirsiniz. Kayseri SEO ajansı olarak dikkat ettiğimiz konulardan biri de site dışı SEO çalışmalarıdır. Site dışı çalışmalar arasında backlinkin önemi yadsınamaz. Backlink kaynağı bu noktada önemli bir detaydır. Tanıtım yazısı almak için hedef kitlenizin bulunabileceği siteleri tercih etmekteyiz. Yerel ya da ulusal gazetelere ait sayfalar, forumlar ve diğer en iyi backlink kaynaklarını kullanmaktayız. Kayseri SEO hizmetleri arasında rakiplerinizin illegal hareketlerinin önlenmesi de vardır. Spam yorumlar, sitenize zararlı bağlantı gönderilmesi gibi olumsuz çalışmalar, Rankzup uzmanlarımız tarafından önlenir.

Kayseri SEO Firması

Kayseri SEO firmaları arasında liderliği hiçbir zaman elden bırakmayan ajansımız, e-ticaret sitelerinin başarıya ulaşmasında önemli bir rol oynar. E-ticaret sitesinde yer alan görsellerin, ürün açıklamalarının kullanıcı odaklı olması son derece önemlidir. Aynı zamanda güvenli bir altyapı kullanılması da gerekir. SSL sertifikasına sahip ve güvenli bir ödeme altyapısı tercih eden firmalar, SEO anlamında daha fazla başarı elde eder. Rankzup olarak SEO başarımızın sırrı her zaman profesyonel bir şekilde ekip çalışması yapmamızdan kaynaklanır. Her biri alanında deneyimli olan ekibimiz sayesinde SEO konusunda doğru yatırımı yapabilirsiniz. SEO hedeflerinin hemen gerçekleşmesinden ziyade zaman içerisinde nasıl bir hal alacağı önemlidir. Bir ayda üst sıralara ulaşan ama kısa sürede tekrar gerileyen bir web sitesi size hiçbir fayda sağlamaz. Bu nedenle en az altı ay boyunca profesyonel bir strateji izlenmesi gerekir. SEO her zaman dinamik bir süreç olduğu için SEO hizmeti almayı bıraksanız bile sitenizi güncel tutmaya özen gösterebilirsiniz. Asgari seviyede de olsa yeni içerikler paylaşmak ve teknik hataları düzeltmek önemlidir. Kayseri SEO ajansı olarak her zaman size hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Dijital mecralarda görünür olmaya hazır mısınız?

Dijital pazarlamanın her aşamasında yanınızdayız.

Open chat
rankZup.com
Merhaba, size yardımcı olabilmemiz için işletmenizi veya websitenizi bizimle paylaşır mısınız?
İşletmenizi ve sektörünüzü inceleyip daha etkili dönüşler yapabiliriz.