AnasayfaSEO Ajansı

Antalya SEO Ajansı (SEO Danışmanlığı ve Hizmeti)

Teknik SEO Danışmanlığı

Arama motorlarının işletmenizi en sağlıklı tarayıp tanıyabilmesi için teknik geliştirmeler yaparız.

Uluslararası SEO Danışmanlığı

İşletmenizin global pazarlarda daha fazla görünür olabilmesi için stratejiler geliştiririz.

İçerik Pazarlama Danışmanlığı

Kullanıcı kitlenizin yaptığı tüm aramalarda görünür olabilmek için içerik stratejisi geliştiririz.

+10

Kişilik güçlü ekip

+100

Tamamlanan proje

+75

Şirket bize güvendi

%100

Başarılı SEO stratejisi

başarı hikayelerimiz

proteinocean.com SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %2115 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 101’den 2.824’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 279’dan 8.092’ye yükseldi.

posta.com.tr SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %117 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 20.838’den 42.789’a yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 91.956’dan 160.060’a yükseldi.

kolaykampus.com SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %1965 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 3’den 1058’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 11’den 3.228’e yükseldi.

sportstyle.com.tr SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %342 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 17’den 136’ya yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 100’den 963’e yükseldi.

İşletmenizi arama motorlarında daha fazla görünür yapalım

Diğer SEO Hizmetlerimiz

Antalya SEO Ajansı (SEO Danışmanlığı ve Hizmeti)

Antalya SEO danışmanlığı, Antalya ve çevresindeki işletmelerin internette daha iyi görünür olmasını hedefleyen bir hizmettir. SEO, Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) kelimelerinin kısaltmasıdır ve işletmelerin web sitelerinin arama motorlarında daha yüksek sıralarda görünmesini sağlar. Bu sayede, işletmelerin hedef kitlesine ulaşmaları daha kolay hale gelir ve potansiyel müşteri sayısı artar. Antalya SEO danışmanlığı hizmetimiz, işletmenizin hedef kitlelerine ulaşmasını sağlamak için çeşitli stratejiler ve teknikler kullanır. Örneğin, web sitenizin içeriğini arama motorlarının anlayabileceği şekilde optimize eder, anahtar kelime araştırması yapar ve web sitenizin link profilini güçlendiririz. Bu sayede, web siteniz arama motorlarında daha yüksek sıralarda görünecek ve hedef kitlenize ulaşmanız daha kolay hale gelecektir. Eğer Antalya ve çevresinde faaliyet gösteren bir işletme sahibiyseniz ve internette daha iyi görünmeyi hedefliyorsanız, Antalya SEO danışmanlığı hizmetimiz tam size göre. Bizimle iletişime geçerek, işletmeniz için özel bir SEO stratejisi oluşturabilir ve internette daha iyi görünmeyi hedefleyen bir planınız olabilir.

Antalya SEO ajansı hem hizmet hem de danışmanlık vererek faaliyetlerini yürütür. SEO, dijital ortamlarda başarıya ulaşmak isteyenlerin asla görmezden gelemeyeceği bir kavramdır. SEO ile küçük bir ilçede bulunan bir işletme bile online satışlarını artırarak yüksek kazanç elde edebilir. Antalya SEO ajansı olarak hizmetlerinizi tanıtmanıza da yardımcı olmaktayız. KOBİ’ler daha geniş bir kesime faaliyetlerini duyurmak için SEO hizmeti almalıdır. Oteller, turizm acenteleri, temizlik firmaları ve daha nicesi SEO’nun ayrıcalıklarından yararlanabilir. Rankzup olarak profesyonel bir çalışma yürütmekteyiz. SEO’yu çok yönlü bir biçimde ele alan firmamız sizin için en doğru stratejiyi geliştirir. Rakiplerinizin durumu, sektörünüz ve hedef kitleniz; SEO stratejisinin belirlenmesinde rol oynar. Etkili bir çalışma için sizin beklentileriniz de dikkate alınır. Hazırladığımız raporları sunarak beklentilerin gerçekleşme durumunu ve yaşanan gelişmeleri sizinle paylaşmaktayız.

Antalya SEO Ajansı Ne İş Yapar?

Antalya SEO ajansının yaptığı iş sadece sitenizi arama motorlarında liderliğe götürecek çalışmaları yürütmektir. Bu çalışmaların kapsamına tasarım, site hızı, görsel optimizasyonu, backlink ve ihtiyaca uygun ayrıntılar girer. Bir internet sitesinin ziyaretçi çekmesinin yolu kullanıcı odaklı olmasından geçer. Kullanıcılara hitap etmeyen sayfalara ziyaretçiler gelse bile hemen çıkar. Rankzup, içerik kalitesini iyileştirerek SERP sıralamanızın üstlerde yer almasını sağlar. Google, fayda sağlayan içeriklere verdiği önemi Helpfull Content güncellemesi ile kanıtlamıştır. Bu nedenle sitenizde sektörünüze ve hedef kitlenize fayda sağlayacak içerikler bulunmalıdır. Antalya SEO ajansı olarak bunu sağlamaktayız. Eski içerikleriniz uygun bir şekilde güncellenir. Gerekli durumlarda yeni içerikler üretilir ve farklı anahtar kelimelerde öne çıkmanız sağlanır.

Antalya SEO Hizmeti

Antalya SEO hizmeti almak isteyenler her zaman Rankzup farkına güvenmelidir. Index alabilmeniz için teknik yönden gerekli çalışmalar sitenizde yapılır. Anahtar kelime analizi ile doğru hedef kitleye ulaşmanız sağlanır. Öte yandan site hızınızda bir yavaşlık söz konusuysa bu sorun giderilir. Rakiplerinizin her hamlesi yakından takip edilir. Böylece Antalya SEO hizmeti ile sizin sitenizde de ona uygun ve geride kalmanızı engelleyecek değişiklikler yapılır. Google’da zirveye çıkmak nasıl bir başarı ise orada kalmak daha önemli bir başarıdır. Bu nedenle Rankzup olarak uzun vadeli bir şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Kalıcı başarı için uzun yıllar boyunca bizden destek almanızda fayda vardır. Bu sayede rakipleriniz karşısında her zaman güçlü bir şekilde durursunuz.

Antalya SEO Danışmanlığı

Antalya SEO firmaları arasında bir seçim yapmanız gerektiğinde Rankzup, referanslarıyla her zaman bir adım öndedir. SEO konusunda deneyimli bir kadro ile çalışan firmamız, her anlamda doğru seçimdir. İstediğiniz ciroya ulaşmak, markalaşmak ya da sadece bilinirliğinizi artırmak için bizimle çalışabilirsiniz. SEO’da yaşanan gelişmeleri yakından takip eden firmamız, gerekli güncellemeleri zamanında yapar. Eski içerikleriniz Google algoritmalarının çalışma prensibine göre yenilenir. Görsellerin kalitesine, kullanılan temaya ve diğer ayrıntılara ciddi manada önem verilir. Antalya SEO ajansı olarak Rankzup her zaman en doğru adrestir.

Antalya SEO Danışmanı Ne Yapar?

Antalya SEO danışmanı olarak hizmetlerini sürdüren firmamızın nihai hedefi Google’da en iyi sıralamayı elde etmenizi sağlamaktır. Bunun için gerekli çalışmalar farklı anahtar kelimeler üzerinden yürütülür. Aranma hacmi fazla olan anahtar kelimelerin yanı sıra long tail olanlar da kullanılır. Bu sayede arama niyeti satın alma olan kişilere ulaşmanız daha kolay hale gelir. Danışmanlık kapsamında farklı uzmanlık alanlarına giren konularda da size yol gösterir. Sitenizin tasarımında, altyapısında, ödeme yöntemlerinde iyileştirilmesi gereken durumlar size bildirilir. Bu sayede web siteniz bir bütün olarak kullanıcı odaklı hale gelir.

Dijital mecralarda görünür olmaya hazır mısınız?

Dijital pazarlamanın her aşamasında yanınızdayız.

Open chat
rankZup.com
Merhaba, size yardımcı olabilmemiz için işletmenizi veya websitenizi bizimle paylaşır mısınız?
İşletmenizi ve sektörünüzü inceleyip daha etkili dönüşler yapabiliriz.