AnasayfaSEO Ajansı

Konya SEO Ajansı (SEO Danışmanlığı ve Hizmeti)

Teknik SEO Danışmanlığı

Arama motorlarının işletmenizi en sağlıklı tarayıp tanıyabilmesi için teknik geliştirmeler yaparız.

Uluslararası SEO Danışmanlığı

İşletmenizin global pazarlarda daha fazla görünür olabilmesi için stratejiler geliştiririz.

İçerik Pazarlama Danışmanlığı

Kullanıcı kitlenizin yaptığı tüm aramalarda görünür olabilmek için içerik stratejisi geliştiririz.

+10

Kişilik güçlü ekip

+100

Tamamlanan proje

+75

Şirket bize güvendi

%100

Başarılı SEO stratejisi

başarı hikayelerimiz

proteinocean.com SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %2115 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 101’den 2.824’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 279’dan 8.092’ye yükseldi.

posta.com.tr SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %117 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 20.838’den 42.789’a yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 91.956’dan 160.060’a yükseldi.

kolaykampus.com SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %1965 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 3’den 1058’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 11’den 3.228’e yükseldi.

sportstyle.com.tr SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %342 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 17’den 136’ya yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 100’den 963’e yükseldi.

İşletmenizi arama motorlarında daha fazla görünür yapalım

Diğer SEO Hizmetlerimiz

Konya SEO Ajansı (SEO Danışmanlığı ve Hizmeti)

RankZup Konya SEO danışmanlığı, Konya’daki işletmelerin online görünürlüğünü ve internetteki sıralamalarını optimize etmek için tasarlanmış bir hizmettir. SEO, arama motorlarında yüksek sıralamalar elde etmek için yapılan çalışmaları kapsamaktadır ve işletmelerin web sitelerinin arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalar almasını sağlar.

Konya SEO danışmanlığı hizmetimiz, işletmelerin Konya ve çevresinde faaliyet gösteren müşterilerini bulmalarına yardımcı olmak için tasarlandı. Bu hizmet, işletmelerin Konya’da faaliyet gösteren müşterilerine ulaşmalarını kolaylaştıracak ve bu müşterilerin web sitelerine daha fazla trafik çekecektir. RankZup Konya SEO danışmanlığı, işletmelerin online görünürlüğünü artırmak ve internetteki sıralamalarını optimize etmek için profesyonel bir hizmettir.

Konya SEO ajansı desteği hem firmalar hem de diğer site sahipleri için gereklidir. Her bilginin, satın alma işlemlerinin internete taşındığı bir ortamda, buna kayıtsız kalmamalısınız. Fiziksel mağazanızdan satışlarınızı ya da sadece bulunduğunuz yerden hizmetlerinizi sürdürmek, düşük kazanç anlamına gelir. Ancak dijital dünyaya adım attığınız takdirde satışlarınızı beklentilerinizin üzerine çıkarabilirsiniz.

Konya SEO ajansı hizmeti veren Rankzup sayesinde hedef kitleniz dünyanın neresinde ise ona ulaşabilirsiniz. Bunun için uzun soluklu bir SEO çalışması yürütülür. Rankzup uzmanlarımız ilk olarak sitenizin ne durumda olduğuna bakar.

Sitenizin durumu profesyonel araçlarla analiz edildikten sonra rakiplerinizin durumuna bakılır. Rakiplerinizin SEO başarılarının üzerine çıkabilmeniz için en uygun strateji belirlenir. Stratejik çalışmalarımız neticesinde sektörünüzün lideri olmanızın önünde hiçbir engel kalmaz.

Konya Google SEO Hizmeti

Konya Google SEO hizmeti dâhilinde hangi hizmetlerden yararlanacağınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Ancak tüm hizmetlerimizden yararlanmanız kalıcı bir başarı için son derece önemlidir. Çalışmalarımızı site içi ve dışı olarak şekillendirmekteyiz.

Sayfanızın incelenmesi neticesinde hangi hizmetlerin sizin için daha uygun olduğu belirlenir. Eğer içerik yönünden zayıf bir siteniz varsa yeni ve özgün içerikler profesyonel yazar ekibimiz tarafından hazırlanır. Sitenizde içerikler olsa da bazı durumlarda güncellenmesi ya da sil baştan yazılması gerekebilir. Böyle durumlarda uygun anahtar kelimeler kullanılarak içerikleriniz hazırlanır.

Rankzup olarak anahtar kelimeleri başlıklarda, meta açıklamalarında kullanmaktayız. Aynı zamanda sitenizin URL ve görsel yapılandırmasında da uygun anahtar kelimelere ihtiyaç vardır.

Site içi SEO çalışmaları arasında haritalandırmanın önemi büyüktür. Google algoritmasının sayfanızı taraması ve yeni içeriklerinizin index alması için haritalandırma yapılmalıdır. Konya SEO ajansı olarak URL’lerinizi ziyaretçileriniz ve Google için daha anlamlı hale getirmekteyiz.

Konya SEO Danışmanlığı

SEO danışmanı Konya, size en iyi hizmeti sunmak için site dışı çalışmalara da gerekli özeni gösterir. Bu noktada backlink çalışması yürütülmesi önemlidir. Hangi sitelerden sayfanıza backlink verileceğinin belirlenmesi noktasında hedef kitlenizi dikkate almaktayız. Dofollow ve nofollow backlink seçiminde ise sitelerin durumuna göre hareket etmekteyiz.

Rakiplerinizin sizin Google sıralamanızı olumsuz etkilemek için yaptığı çalışmalara karşı her zaman tedbirliyiz. Güvenlik noktasında zafiyetleri giderilen sitenize dışarıdan yapılan saldırılar SEO danışmanı Konya ekibi tarafından engellenir.

Konya SEO Ne Kadar Sürer?

Konya SEO çalışmalarının süresi sizinle karşılıklı olarak yapacağımız anlaşmaya göre değişiklik gösterir. Ancak kısa vadeli SEO çalışmalarının istediğiniz sonucu elde etmek için yeterli olmadığını söylemek gerekir. Uzun vadede hem siteniz Google algoritmaları tarafından yeterince tanınır hem de ziyaretçi trafiğiniz istediğiniz seviyeye ulaşır. Konya SEO çalışmalarının süresini uzun vadeli belirleyerek başarıya daha kolay ulaşabilirsiniz.

Kapsamlı çalışmalarımız arasında site hızının artırılması da vardır. Sitenizin giriş sayfası ve diğer sayfalar yavaş açılıyorsa hemen çıkma oranı artar. Bu nedenle hızın düşmesine neden olarak faktörler araştırılarak tüm problemler giderilir.

Konya SEO işlemleri kapsamında site içi linklemeye de ayrı bir önem verilir. Bu sayede bir ziyaretçi tek bir sayfayı ziyaret edip sitenizden çıkmaz. Aksine tüm sayfalarda ufak bir gezintiye çıkar. Özellikle e-ticaret sitelerinde kombin ürün, sipariş sayfalarına link verilmesi satışların artırılması için olumlu etki yaratır.

Konya SEO işlemlerini Rankzup’a emanet ettiğiniz takdirde hiçbir zaman gözünüz arkada kalmaz. Profesyonel ellerde her geçen gün daha iyi duruma gelen siteniz, size hem bilinirlik hem de kazanç sağlar. Konya SEO ajansı olarak Rankzup’u tercih ederek siz de bizimle çalışan firmaların yaşadığı avantajlara kısa sürede erişebilirsiniz.

Dijital mecralarda görünür olmaya hazır mısınız?

Dijital pazarlamanın her aşamasında yanınızdayız.

Open chat
rankZup.com
Merhaba, size yardımcı olabilmemiz için işletmenizi veya websitenizi bizimle paylaşır mısınız?
İşletmenizi ve sektörünüzü inceleyip daha etkili dönüşler yapabiliriz.