AnasayfaSEO Ajansı

İzmir SEO Ajansı (SEO Danışmanlığı ve Hizmeti)

Teknik SEO Danışmanlığı

Arama motorlarının işletmenizi en sağlıklı tarayıp tanıyabilmesi için teknik geliştirmeler yaparız.

Uluslararası SEO Danışmanlığı

İşletmenizin global pazarlarda daha fazla görünür olabilmesi için stratejiler geliştiririz.

İçerik Pazarlama Danışmanlığı

Kullanıcı kitlenizin yaptığı tüm aramalarda görünür olabilmek için içerik stratejisi geliştiririz.

+10

Kişilik güçlü ekip

+100

Tamamlanan proje

+75

Şirket bize güvendi

%100

Başarılı SEO stratejisi

başarı hikayelerimiz

proteinocean.com SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %2115 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 101’den 2.824’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 279’dan 8.092’ye yükseldi.

posta.com.tr SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %117 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 20.838’den 42.789’a yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 91.956’dan 160.060’a yükseldi.

kolaykampus.com SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %1965 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 3’den 1058’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 11’den 3.228’e yükseldi.

sportstyle.com.tr SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %342 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 17’den 136’ya yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 100’den 963’e yükseldi.

İşletmenizi arama motorlarında daha fazla görünür yapalım

Diğer SEO Hizmetlerimiz

İzmir SEO Ajansı (SEO Danışmanlığı ve Hizmeti)

İzmir SEO danışmanlığı ürünü ile RankZup şirketi, İzmir bölgesindeki işletmelerin online varlıklarını optimize etmeyi hedefler. Bu ürün ile, işletmelerin web sitelerinin arama motorlarında daha yüksek sıralamalar elde etmelerine yardımcı olunur. Böylece, işletmelerin ürün ve hizmetlerine daha fazla insan ulaşması ve dolayısıyla daha fazla müşteri kazanmaları sağlanır.

RankZup şirketi, İzmir SEO danışmanlığı ürününü sunarken, kurumsal SEO stratejileri geliştirir ve uygular. Bu stratejiler, işletmenin hedef kitlesine uygun anahtar kelime ve kelime öbeklerinin araştırılması, web sitenin içeriğinin optimize edilmesi, web sitenin hızının artırılması ve backlink profilinin güçlendirilmesi gibi öğeleri içerir.

RankZup şirketi, İzmir SEO danışmanlığı ürününü satın alan işletmelerine, özel olarak tasarlanmış raporlar ve analizler sunar. Bu raporlar ve analizler, işletmenin web sitenin performansını izlemeyi ve iyileştirmeyi kolaylaştıran önemli bilgiler içerir.

Sonuç olarak, İzmir SEO danışmanlığı ürünü ile RankZup şirketi, İzmir bölgesindeki işletmelerin online varlıklarını optimize etmeyi amaçlar ve bu amaç doğrultusunda kurumsal SEO stratejileri geliştirir ve uygular. Bu ürün ile işletmelerin web sitelerinin arama motorlarında daha yüksek sıralamalar elde etmelerine yardımcı olunur ve böylece işletmelerin ürün ve hizmetlerine daha fazla insan ulaşması ve dolayısıyla daha fazla müşteri kazanmaları sağlanır.

İzmir SEO ajansı olarak hizmet veren firmamız, küçükten büyüğe birçok firmanın yardımına koşar. Bireysel olarak sahip olduğunuz siteler için de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. SEO, oldukça kapsamlı çalışmaları bir arada barındıran bir hizmettir. İzmir SEO ajansı olarak bu çalışmaların her birini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Rankzup olarak ilk önce sizlerin beklentilerine göre çalışmalarımızı şekillendirmekteyiz. Beklentilerinizin yanı sıra bütçeniz de bu noktada oldukça önemli bir detaydır. SEO, kesinlikle uzun süreli olarak alınması gereken bir hizmettir. Kısa vadede bir sonuç elde edilse bile bu sonuç kalıcı olmayabilir. Bu nedenle uzun vadeli olacak şekilde sabırla en iyi sonuca ulaşmayı beklemelisiniz.

İzmir SEO Ajansı Ne İş Yapar?

İzmir SEO ajansı olarak yaptığımız iş son derece kapsamlıdır. Siteniz ilk etapta kapsamlı bir şekilde incelenir. Yapılacak inceleme neticesinde hangi çalışmaların yapılması gerektiğine karar verilir. Rankzup olarak yaptığımız inceleme neticesinde hızlı bir şekilde çalışmalara başlamaktayız. Ajansımız sitenizi inceledikten sonra rakip analizini de gerçekleştirir. Özellikle sektörünüzde SERP sıralaması en iyi olan firmalar değerlendirilir. Buna göre rakiplerinizden daha iyi sıralama elde edebilmek için neler yapılması gerektiği belirlenir. SEO çalışmaları, site içi ve site dışı olarak birbirinden ayrılır. Hiçbir çalışmanın birbirinden ayrı düşünülmemesi gerekir.

Site içi çalışmaların en önemli olanlarından biri özgün içeriklerin kullanılmasıdır. Eğer farklı bir siteden aynen alıntı yapılırsa bu durum spam muamelesi görmenize neden olur. İzmir SEO ajansı olarak tamamen özgün içeriklerle sitenizi doğru yönde beslemekteyiz. İzmir SEO ofisleri arasından hızlı bir şekilde yükselmeyi başaran firmamız, size en kaliteli ve sorunsuz hizmeti sunar. Çalışmalarımız sırasında sayfalarınızın URL inşasına da dikkat etmekteyiz. URL’ler çoğu zaman otomatik olarak atanır ve anlamsız harf ve sayılardan oluşur. Rankzup olarak anahtar kelimelerle URL inşasını gerçekleştirmekteyiz.

SEO konusunda önemli detaylardan biri de linklemedir. Sayfalar arası yapılacak linklemeler sayesinde ziyaretçilerinizin gezinti yapması daha kolay olur. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise görsel optimizasyonudur. Görseller çok büyük boyutlarda oldukları takdirde site hızının düşmesine neden olur. Öte yandan görsel adlandırmaları da anahtar kelime içerecek şekilde yapılmalıdır. İzmir SEO ofisleri arasında önemli bir yere sahip olan firmamız, site haritalandırma sürecinde size destek olur. Google algoritması milyonlarca site arasından hangisinin ne ile ilgili olduğunu anlamakta zorlanabilir. Ona yardımcı olmak adına yapılacak çalışmalar neticesinde haritalandırma yapılır. Bu sayede algoritma tarafından daha hızlı taranmanız ve index almanız sağlanır.

İzmir SEO Hizmeti

İzmir SEO hizmetimiz süresince site dışı SEO çalışmalarını da profesyonelce yürütmekteyiz. Site dışı SEO çalışmalarının en önemli noktalarından biri backlinktir. Backlink çalışmaları ile yayımlanan tanıtım yazıları üzerinden sayfanıza pek çok ziyaretçi gelir. Yerel ya da ulusal backlink kaynakları kullanılarak etkileşim artırılır.

İzmir SEO Danışmanlığı

İzmir SEO danışmanlığı hizmetimiz kapsamında rakiplerinizin size karşı yaptığı usulsüz müdahaleleri de engellemekteyiz. SEO’da başarıya ulaşmanızı engellemeye çalışan rakipleriniz spam yorumlar göndererek ya da farklı yollardan sıralamanızı düşürmeye çalışır. Bu konuda gerekli tedbirleri alan ekibimiz rakiplerinizin çabasını boşa çıkarır.

İzmir SEO firmaları arasında lider konumda olan firmamız sosyal medyada etkin olmanıza da yardımcı olur. Sosyal medya her zaman için doğal bir backlink kaynağıdır. Sosyal medyada sitenize ait paylaşımları gören kişiler ziyaretçi trafiğinizi artırır. Siz de Rankzup İzmir SEO ajansının kalitesine ve farkına güvenerek SEO anlamında yüksek başarı elde edebilirsiniz.

Dijital mecralarda görünür olmaya hazır mısınız?

Dijital pazarlamanın her aşamasında yanınızdayız.

Open chat
rankZup.com
Merhaba, size yardımcı olabilmemiz için işletmenizi veya websitenizi bizimle paylaşır mısınız?
İşletmenizi ve sektörünüzü inceleyip daha etkili dönüşler yapabiliriz.