AnasayfaSEO Ajansı

Kocaeli SEO Ajansı (SEO Danışmanlığı ve Hizmeti)

Teknik SEO Danışmanlığı

Arama motorlarının işletmenizi en sağlıklı tarayıp tanıyabilmesi için teknik geliştirmeler yaparız.

Uluslararası SEO Danışmanlığı

İşletmenizin global pazarlarda daha fazla görünür olabilmesi için stratejiler geliştiririz.

İçerik Pazarlama Danışmanlığı

Kullanıcı kitlenizin yaptığı tüm aramalarda görünür olabilmek için içerik stratejisi geliştiririz.

+10

Kişilik güçlü ekip

+100

Tamamlanan proje

+75

Şirket bize güvendi

%100

Başarılı SEO stratejisi

başarı hikayelerimiz

proteinocean.com SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %2115 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 101’den 2.824’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 279’dan 8.092’ye yükseldi.

posta.com.tr SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %117 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 20.838’den 42.789’a yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 91.956’dan 160.060’a yükseldi.

kolaykampus.com SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %1965 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 3’den 1058’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 11’den 3.228’e yükseldi.

sportstyle.com.tr SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %342 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 17’den 136’ya yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 100’den 963’e yükseldi.

İşletmenizi arama motorlarında daha fazla görünür yapalım

Diğer SEO Hizmetlerimiz

Kocaeli SEO Ajansı (SEO Danışmanlığı ve Hizmeti)

Kocaeli SEO danışmanlığı ürünü ile Kocaeli bölgesinde faaliyet gösteren işletmelerin online varlıklarını optimize etmeye yardımcı oluruz. SEO, arama motorlarında üst sıralara çıkmayı hedefleyen bir stratejidir ve işletmelerin ürün ve hizmetlerini daha geniş bir kitleye ulaştırmasına yardımcı olur.

Kocaeli SEO danışmanlığı ürünü ile birlikte, işletmenizin web sitelerinin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılmasını sağlar, ziyaretçi sayısını arttırır ve işletmenizin online görünürlüğünü artırırız. Böylece, işletmenizin Kocaeli bölgesinde ve çevresinde daha fazla müşteriye ulaşmasına yardımcı olur ve işletmenizin online satışlarını artırırız. Kocaeli SEO ajansı olarak hizmet veren firmamızın yegâne amacı sizleri Google’da üst sıralara taşımaktır. Google sıralamasının iyileştirilmesinde doğru anahtar kelime seçiminin önemi büyüktür. Profesyonel anahtar kelime bulma araçları sayesinde aranma hacmine göre farklı statülerde kelimelere ulaşılır.

Kocaeli SEO ajansı; yüksek, orta ve düşük aranma hacmine sahip anahtar kelimeler belirler. Bu kelimelere göre başlık, meta açıklama ve diğer yazılı içerikler düzenlenir. URL’lerin yapılandırılmasında ve görsellerin isimlendirilmesinde de anahtar kelimeler kullanılır. Anahtar kelimelerin siteniz için hazırlanacak içeriklerde belirli oranlarda kullanılması gerekir. Bu sayede yoğun bir içerik çalışması ile hedeflediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmanız sağlanır. Rankzup olarak yaptığımız çalışmalar hakkında sizi de bilgilendirmekteyiz. Düzenli yapacağımız toplantılar sırasında sizin fikirleriniz bizim için son derece önemlidir.

Kocaeli SEO Danışmanlığı

Kocaeli SEO danışmanlığı hizmeti almak e-ticaret firmaları için bir zorunluluktur. Firmamızdan hizmet aldığınız takdirde her ay daha da yükselen satış rakamlarına siz de inanamayabilirsiniz. Satışlarınızı artırabilmeniz için sayfanızda bulunan tüm detaylar adına SEO uyumluluğu sağlanır. Kullanıcı odaklı bir tasarım, etkileyici görseller ve kolay sipariş verme…

Bunların hepsi SEO uyumluluğu için gereklidir. Öte yandan altyapının güvenliği de algoritmanın sizi üst sıralara taşımasına yardımcı olur. Kocaeli SEO danışmanlığı desteği aldığınız takdirde web siteniz algoritma ile barışır. Site haritalandırması yapıldığı için algoritma güncellemelerinizi hızlı bir biçimde indexler. Böylece her yeniliği hemen Google’da görünür hale getirebilirsiniz.

İzmit SEO Hizmeti

Kocaeli SEO uzmanı olarak yaptığımız çalışmalar sadece sitenizle sınırlı kalmaz. Site dışı SEO çalışmaları da gerçekleştirmekteyiz. Kocaeli SEO uzmanı kadromuz site dışında yapılması gereken çalışmaları belirler. Bu çalışmalar kapsamında backlink ve anti SEO problemlerinin giderilmesi yer alır. Backlinklerin nereden ve nasıl sağlandığı son derece önemlidir. Spam olarak kabul edilen, bahis gibi yasaklı içeriklere sahip sitelerden backlink alınmamalıdır. Öte yandan dofollow ve nofollow backlinklerden hangisinin kullanılacağı da önemlidir. Kocaeli SEO ajansı uzmanlarımız doğru backlink kaynağını belirleyerek ziyaretçi trafiğinizi ciddi manada artırır.

Kocaeli Yerel SEO Hizmeti

Kocaeli yerel SEO hizmeti size sunduğumuz avantajlar arasındadır. Özellikle fiziksel bir mağazanız, restoranınız ya da farklı bir hizmetiniz varsa yerel SEO desteği de almalısınız. Bu destek sayesinde yerel aramalarda görünürlüğünüz artar. Satışlarınızı hem online kanallardan hem de fiziksel kanallardan artırmak için bu hizmetten mutlaka yararlanmalısınız. Hizmetlerinizi sunarken sizin başarılarınızı aşağı çekmek isteyenler olabilir. Bunun için sürekli spam yorumlarla ve farklı yollarla sitenize zarar vermek isteyenler her zaman olacaktır. Rankzup uzmanlarımız sayesinde bu tür sorunlar herhangi bir zarara yol açmadan engellenir. Böylece başkaları yüzünden sıralamanız gerilemez.

Kocaeli Profesyonel SEO Çalışması

Kocaeli profesyonel SEO çalışması kapsamında yapılması gerekenler tek tek belirlendikten sonra tarafınıza gerekli detayları iletmekteyiz. Şartlar ve süre üzerinde anlaşmaya varmamız halinde hızlı bir şekilde işe koyulmaktayız. Sitenizin mevcut durumu ve ulaşılması istenen hedef arasında, rapor ve analizlerle sürecin takip edilmesi son derece önemlidir. Böylece gerekli hamleler vakit kaybetmeden yapılabilir. Deneyimli ekibimiz ani bir sıralama kaybı ya da algoritma güncellemesi durumunda nasıl bir yol izleyeceğine kolayca karar verir. Bu sayede anlık gerilemelerden etkilenmeden başarılı bir Kocaeli profesyonel SEO çalışması grafiği çizilir. E-ticaret sitelerinde önemli analiz konularından biri site ziyaretlerinin ne oranda satışlara yansıdığıdır. Bugüne kadar bizimle yol alan pek çok firma ciddi başarılara ulaşmayı başarmıştır. Siz de bu firmalar arasında yer almayı istiyorsanız Kocaeli SEO ajansı seçiminizi Rankzup’tan yana yapabilirsiniz.

Dijital mecralarda görünür olmaya hazır mısınız?

Dijital pazarlamanın her aşamasında yanınızdayız.

Open chat
rankZup.com
Merhaba, size yardımcı olabilmemiz için işletmenizi veya websitenizi bizimle paylaşır mısınız?
İşletmenizi ve sektörünüzü inceleyip daha etkili dönüşler yapabiliriz.