AnasayfaSEO Ajansı

Almanya SEO Hizmeti ve Danışmanlığı

Teknik SEO Danışmanlığı

Arama motorlarının işletmenizi en sağlıklı tarayıp tanıyabilmesi için teknik geliştirmeler yaparız.

Uluslararası SEO Danışmanlığı

İşletmenizin global pazarlarda daha fazla görünür olabilmesi için stratejiler geliştiririz.

İçerik Pazarlama Danışmanlığı

Kullanıcı kitlenizin yaptığı tüm aramalarda görünür olabilmek için içerik stratejisi geliştiririz.

+10

Kişilik güçlü ekip

+100

Tamamlanan proje

+75

Şirket bize güvendi

%100

Başarılı SEO stratejisi

başarı hikayelerimiz

proteinocean.com SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %2115 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 101’den 2.824’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 279’dan 8.092’ye yükseldi.

posta.com.tr SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %117 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 20.838’den 42.789’a yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 91.956’dan 160.060’a yükseldi.

kolaykampus.com SEO başarısı

1 yıllık sürede SEO görünürlüğü %1965 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 3’den 1058’e yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 11’den 3.228’e yükseldi.

sportstyle.com.tr SEO başarısı

2 yıllık sürede SEO görünürlüğü %342 yükseldi! 

İlk 3’de pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 17’den 136’ya yükseldi.

İlk sayfada pozisyon alınan anahtar kelime sayısı 100’den 963’e yükseldi.

İşletmenizi arama motorlarında daha fazla görünür yapalım

Diğer SEO Hizmetlerimiz

Almanya SEO Hizmeti ve Danışmanlığı

Almanya (Frankurt, Berlin, Köln, Stuttgart) SEO ajansı ve hizmetleri kapsamında yurt dışındaki satışlarınızı ve bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Almanya, Türkiye’nin yakın ilişki içerisinde olduğu ülkelerden biridir. Ülkede çok sayıda Türk vatandaşı yaşaması da Türkiye’deki firmalar açısından Almanya’yı cazip hale getirir.

Almanya(Frankurt, Berlin, Köln, Stuttgart) SEO ajansı ve hizmetlerinden yararlanarak hizmetlerinizi farklı ülkelere taşıyabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında site içi ve dışı olacak şekilde farklı çalışmalar gerçekleştirilir. Rakip analizi SEO çalışmalarına başlanmadan önce yapılması gerekenlerden biridir. Bu noktada Almanca dilinde de sıralamaya bakılması gerekebilir. Öte yandan Almanca gibi Almanya’da yaygın olarak konuşulan dillerde de çalışmalar yürütülmelidir.

Rankzup yurt dışından da trafik elde edebilmeniz için sizin yardımınıza koşar. Sadece Türkçe sıralamanızın değil Almanca sıralamanızın da iyileştirilmesini sağlamaktayız. Çalışmalarımız sırasında önem verdiğimiz konulardan biri site hızınızdır. Yeterince hızlı açılmayan sayfalar hemen çıkma oranlarını artıracağı için SEO açısından olumsuz bir etki yaratır. Görsellerin yeniden boyutlandırılması ve farklı çalışmalar ile bu sorun çözülür.

Almanya SEO stratejisi için dikkat edilen konular

Anahtar kelime araştırması

Almanya’da arama yapılacak anahtar kelimeleri belirleyin ve içeriğinizi bu kelimeler üzerine yazın. Anahtar kelime araştırması yapmak için Google AdWords Keyword Planner gibi araçları kullanabilirsiniz.

İçerik dili

Google ve diğer arama motorları, Almanya’da Almanca içerikleri öncelikli olarak gösterir. Bu nedenle, web sitenizin içeriğinin Almanca dilinde olması, arama sıralamasını olumlu etkileyecektir.

İçeriğin kalitesi

Google ve diğer arama motorları, kullanıcıların aradıkları bilgiye kolayca ulaşabilecekleri, yüksek kaliteli içerikleri öncelikli olarak gösterir. Bu nedenle, web sitenizdeki içeriklerin kalitesine önem verin.

Meta etiketleri

Meta etiketleri, web sayfalarının arama motorları tarafından daha iyi anlaşılmasını sağlar. Özellikle, “title” etiketi ve “description” etiketi, arama sonuçlarında görüntülenen başlık ve açıklama metnini belirler. Bu etiketlerin, anahtar kelimelerle birlikte doğru bir şekilde kullanılması, arama sıralamasını olumlu etkileyecektir.

Web sitenizin hızlı yüklenmesi

Google ve diğer arama motorları, yüklenme hızı yüksek olan web sitelerini öncelikli olarak gösterir. Bu nedenle, web sitenizin yüklenme hızını optimize etmek için önbellekleme, görselleri sıkıştırma ve benzeri yöntemleri kullanabilirsiniz.

Mobil uyumluluk

Bugünlerde çoğu kullanıcı cep telefonları ve tabletler ile internete bağlanıyor. Bu nedenle, web sitenizin mobil cihazlarda da doğru bir şekilde görüntülenmesi önemlidir. Google, mobil uyumlu web siteleri öncelikli olarak gösterir. Bu nedenle, web sitenizin mobil cihazlarda da doğru bir şekilde görüntülenmesini sağlamak için “responsive web design” yöntemini kullanabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde, web siteniz farklı ekran boyutlarına göre otomatik olarak yeniden düzenlenir ve kullanıcılar için daha kolay kullanım imkanı sağlar.

İç bağlantılar

Web sitenizdeki iç sayfalar arasında doğru bir şekilde bağlantı kurmak, arama motorları tarafından sayfanızın değerini artıracaktır. Ayrıca, kullanıcıların web sitenizde daha fazla zaman geçirmesi ve daha fazla sayfaya ulaşmasını sağlayacaktır.

Dış bağlantılar

Web sitenizin dışarıdan başka web sitelerine verdiği bağlantılar (backlinkler), arama sıralamasını olumlu etkileyecektir. Ancak, çok fazla ve yüksek kaliteli olmayan backlinklerden kaçının. Google ve diğer arama motorları, spam backlinkleri tespit edebilir ve web sitenizin arama sıralamasını düşürebilir.

Google My Business

Google My Business, Google Haritalar üzerinde işletmenizin bilgilerinin yer aldığı bir profil sayfasıdır. Bu profil sayfası, arama sonuçlarında ve Google Haritalar üzerinde görüntülenir. Bu nedenle, Google My Business’ı kullanarak işletmeniz hakkında doğru ve güncel bilgileri paylaşın.

Bu öneriler doğrultusunda, Almanya’da SEO yapmak için adımlar atabilirsiniz. Umarım bu bilgiler faydalı olmuştur. Eğer daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyarsanız, lütfen sorunuzu tekrar yöneltebilirsiniz.

Uluslararası SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

Uluslararası SEO çalışması kapsamında ilgili ülkeye ve o ülkenin kültürel yapısına uygun bir strateji geliştirilmelidir. Örneğin gıda satışı yapıyorsanız o ülkede bulunan insanların inanışları gereği yemedikleri yiyecekleri ön plana çıkarmamalısınız. Aynı zamanda ülke yasaları ile hangi ürünler ve hizmetler üzerinde bir kısıtlama olduğu da kontrol edilmelidir. Bu sayede yasal açıdan herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Almanya(Frankurt, Berlin, Köln, Stuttgart) SEO ajansı ve hizmetleri sırasında içerik zenginliğine de önem verilir. Rankzup olarak her zaman özgün içerikler kullanmaktayız. Özgün olmayan içerikler nedeniyle sitenizin spam kategorisinde değerlendirilme ihtimali vardır. Uluslararası SEO çalışması; Almanca, İngilizce gibi dillerdeki farklı içerikleri de kapsar. Örneğin bir e-ticaret sitesi için farklı dil seçeneklerine sahip bir e-ticaret altyapısı kullanılması bu noktada fayda sağlar.

Uluslararası çalışmalarda kullanılacak içerikler, o dile hâkim kişiler tarafından yazılmalıdır. Ürün görsellerine de en az içerik kadar önem vermek gerekir. Görseller ile ürünü detaylı şekilde yansıtabilmek için profesyonel ürün fotoğrafçılarından destek alınabilir.

Almanya konumu için SEO hizmeti

Almanca SEO hizmeti kapsamında URL yapılandırılması da sağlanır. Sitede yer alan içeriklerin Almanca ise Almanca anahtar kelimeler ile yeni URL yapıları oluşturulabilir. Bu tür site içi çalışmalar tamamlandıktan sonra site dışı çalışmalar değerlendirilmelidir.

Site dışı SEO çalışmaları kapsamında yapılması gerekenlerden biri backlinktir. Backlink çalışmaları kapsamında farklı sitelerde tanıtım yazıları yayımlanır. Almanya yerel ve ulusal gazeteleri, blog sayfaları tanıtım yazıları için uygun alanlardır.

Almanya lokasyonu için SEO danışmanlığı

Almanca SEO kapsamında Rankzup olarak çalışmalarınızın güvenliğini sağlamaktayız. Güvenlik için yapılan çalışmalardan biri rakiplerinizin size karşı yaptığı olumsuz hamleleri önlemektir. Bu kapsamda sitenize gönderilen spam linkler tespit edilerek tamamen ortadan kaldırılır.

Özenle hazırlanan içeriklerin henüz index almadan çalınması gibi durumlar söz konusu olabilir. Rankzup bu tür problemleri de engelleyerek sayfalarınızın güvenliğini sağlar. Yapılan negatif yönlü çalışmalardan biri de görüş ve öneriler kısımlarına atılan olumsuz yorumlardır.

Bot saldırılar yapılarak site hızının düşürülmesine yol açacak şekilde çalışmalar yürütülebilir. Rankzup tüm bu çalışmaları engelleyerek Google başarınızın önündeki engelleri ortadan kaldırır.

Almanca SEO çalışmasının süresi, yapılacak çalışmalara göre değişiklik gösterir. Uzun vadeli bir çalışma ile tüm dinamikler lehinize olacak şekilde düzenlenir. Fiyat ve diğer şartlar konusunda sizinle uzlaşmaya vardıktan sonra ekibimiz, hızlı bir şekilde çalışmalarına başlar. Siz de firmamızdan hizmet alarak sorunsuz bir SEO hizmetinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Almanya (Frankurt, Berlin, Köln, Stuttgart) SEO ajansı ve hizmetlerinden yararlanarak en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Dijital mecralarda görünür olmaya hazır mısınız?

Dijital pazarlamanın her aşamasında yanınızdayız.

Open chat
rankZup.com
Merhaba, size yardımcı olabilmemiz için işletmenizi veya websitenizi bizimle paylaşır mısınız?
İşletmenizi ve sektörünüzü inceleyip daha etkili dönüşler yapabiliriz.