Facebook Reklam Yönetimi

Hedef kitlenize en uygun ve etkili Facebook reklamlarıyla dijitalde markanızı öne çıkaralım.

Reklam Stratejisi Planlama

Markanızın hedeflerine ve kitlenize uygun bir Facebook reklam stratejisi oluşturarak en iyi sonuçları elde edelim.
Markaya Özgün Reklam Oluşturma
Sektörünüze ve marka kimliğinize özgü, yaratıcı ve dikkat çekici reklam içerikleri hazırlayarak hedef kitlenizle etkileşim kuralım.
Reklamın Doğru Kitlere Ulaşması
Oluşturduğumuz reklamları en doğru ve potansiyel kitlenize ulaştırarak maksimum dönüşüm ve etkileşim elde edelim.

+10

Kişilik güçlü ekip

+100

Tamamlanan proje

+50

Şirket bize güveniyor

Kaliteli reklamlarla markanızı öne çıkaralım işletmenizi Facebook’ta daha fazla görünür kılalım.

Facebook reklamcılığı ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Facebook reklamcılığı, markaların Facebook platformu üzerinde hedef kitlesine ulaşabilmek için oluşturduğu ücretli reklam kampanyalarını kapsar. 

Facebook reklam maliyeti, hedeflenen kitleye, reklamın türüne, gösterim süresine ve diğer birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Genellikle, belirlediğiniz bütçeye göre bir maliyet belirlenir ve maksimum etkileşim için optimize edilir.

Facebook reklamlarının en büyük avantajlarından biri, çok spesifik hedef kitle segmentasyonuna izin vermesidir. Geniş bir kitleye ulaşma potansiyeli, detaylı analiz ve raporlama, farklı bütçe seçenekleri gibi birçok avantajı bulunmaktadır.

Facebook ve Instagram, aynı şirketin çatısı altında bulunan iki farklı sosyal medya platformudur. Her iki platform için de reklam kampanyaları oluşturulurken, hedef kitle, içerik formatı ve tasarım gibi faktörlere göre özelleştirmeler yapmak gerekebilir.