ETSY Satış Danışmanlığı

ETSY’de daha fazla satış yapmanız için mağazanızı optimize edelim. 

ETSY Mağaza Kurulumu
Başlangıçtan itibaren mağazanızın kurulumunu profesyonelce yapıyoruz.
Ürün Listeleme ve SEO
Anahtar kelime araştırmasıyla ürünlerinizi doğru kategoriye yerleştiriyor, potansiyel alıcılara ulaşmanızı sağlıyoruz.

Reklam Yönetimi

ETSY reklam kampanyalarınızı oluşturuyor, bütçenizi en etkili şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

+10

Kişilik güçlü ekip

+100

Tamamlanan proje

+50

Şirket bize güveniyor

ETSY Satış Danışmanlığı ile yanınızdayız.Size özel stratejilerle ETSY’de satışlarınızı artıralım.

ETSY satış danışmanlığı ile ilgili Sık Sorulan Sorular

ETSY Satış Danışmanlığı, el yapımı, vintage veya özgün tasarımlı ürünlerini ETSY platformunda satmayı hedefleyen kişi ve işletmelere, mağaza kurulumu, ürün listeleme, reklam yönetimi ve satış stratejileri konularında profesyonel destek sağlayan bir hizmettir.

ETSY’de mağaza açmak için bir kullanıcı hesabınızın olması, ürünlerinizin el yapımı, vintage ya da özgün tasarımlı olması, banka bilgileriniz ve ürünlerinizin detaylı açıklamaları gereklidir.

ETSY, ürünlerinizi öne çıkarmak için ödeme yapabileceğiniz “Sponsorlu Ürünler” adlı bir reklam servisi sunar. Bu servis sayesinde belirlediğiniz bütçe dahilinde ürünleriniz daha fazla kişiye gösterilir.

Ürünlerinizin görünürlüğünü artırmak için doğru anahtar kelimelerin kullanılması, detaylı ve doğru kategorilendirme, yüksek kaliteli fotoğraflar ve etkili ürün açıklamaları önemlidir. Ayrıca ETSY reklam kampanyaları da ürünlerinizin daha fazla görüntülenmesine katkıda bulunabilir.

ETSY, satış yapılan ürün başına belirli bir oranda komisyon alır. Listeleme ücreti ve ödeme işlem ücreti gibi ek maliyetler de bulunmaktadır. Bu oranlar ve ücretler zamanla değişiklik gösterebilir, güncel bilgilere ETSY’nin resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.